EnglishTurkish
STANDARTLARIN ÇOK ÜSTÜNDE
SKYFLY SERİSİ

METAL MARKALAMA LAZERLERİ

Neden bir SkyFly serisine ihtiyacınız var?

İster yeni işinizin ilk günü, isterseniz Dünya’nın dört bir yanına ihracat yapan bir işletme sahibi olun. Venox Teknoloji’nin %100 yerli mühendislik, yerli sermaye ve TÜBİTAK çatısı altında Marmara Teknokent Geliştirme Bölgesinde üretilen, Sanayi Bakanlığı onaylı Türk Malı belgeli SkyFly serisi ile yüzlerce farklı malzemeye hızlı ve mükemmel işcilik yaparak katma değerli ürünler üretin.

SkyFly Serisi Ölçüleri

SkyFly serisini tasarlarken Dünya standartları baz alınmıştır. En çok kullanılan ve performans sağlayan SkyFly ölçüleri sayesinde makinenize gereksiz şekilde büyük yer ayırmayın. SkyFly serisinde bir çok çalışma alanı bulunmaktadır.

Unutmayın, SkyFly serisi ister küçük bir işletme, isterse dakikada yüzlerce ürün üreten bir fabrika olsun,  işinize özel olarak Venox Teknoloji tarafından üretilebilir ve doğru çözümü sunabilir.

sfm
sfm

Skyfly Mini

Lazer Kaynağı Tipi
Ytterbium Lazer
Lazer Gücü
20Watt
Çalışma Alanı
70x220mm arası
Makine Ölçüleri
250x350x750mm
Max Malzeme Yüksekliği
0-260mm
Makine Ağırlığı
26KG
Ses Seviyesi
<30dB
Maksimum Hız
7540mm / sn
Güvenlik Seviyesi
CDRH: Sınıf 1

Tüm Özellikleri Göster Küçült
sfm

Skyfly Pro

Lazer Kaynağı Tipi
Ytterbium Lazer
Lazer Gücü
30-400Watt
Çalışma Alanı
70x700mm arası
Makine Ölçüleri
800x1200x1800mm
Max Malzeme Yüksekliği
0-660mm
Makine Ağırlığı
160KG
Ses Seviyesi
<90dB
Maksimum Hız
7540mm / sn
Güvenlik Seviyesi
CDRH: Sınıf 1

Tüm Özellikleri Göster Küçült
sfm

Skyfly MOPA

Lazer Kaynağı Tipi
Ytterbium Lazer
Lazer Gücü
40-400Watt
Çalışma Alanı
70-700mm arası
Makine Ölçüleri
800x1200x1800mm
Max Malzeme Yüksekliği
0-660mm
Makine Ağırlığı
160KG
Ses Seviyesi
<90dB
Maksimum Hız
7540mm / sn
Güvenlik Seviyesi
CDRH: Sınıf 1

Tüm Özellikleri Göster Küçült

Tüm makine ve yedek parçalarımız 12(oniki) ay garantilidir. İhtiyaçlarınıza göre garanti uzatmaları ve ek hizmet avantajları isteğiniz doğrultusunda sunulabilmektedir.

Gereksinimlerinize tam olarak uyacak şekilde geliştirilen standart veya özelleştirilmiş hizmet sözleşmeleri de sunmaktayız.

Satış temsilcimiz size gerekli tüm bilgileri sağlamak için her zaman hazır olacaktır.

2018 yılından beridir Türkiye’de, 2021 yılından beridir Amerika kıtasında hizmetlerimizi değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Başta otomotiv sektörü olmak üzere endüstriyel çalışma alanları ve işlerini en üst düzeyde yapmak için tasarlanmış Dünya standartlarına sahip makinelerimizin teknik servis ihtiyaçlarına hassas bir şekilde yaklaşıyoruz.

“Just in time” olarak adlandırılan üretim yönetimi sistemlerine saygı duyarak teknik servis yapılandırmamızı bekletmeden, akan hat veya işleri durdurmadan olacak şekilde tasarlıyor ve mutlu müşteriler yaratıyoruz.

AR-GE mühendislik firması olan Venox Teknoloji sahip olduğu teknolojik yatırım alt yapısı ile en ufak problemlerin kaydını alarak yeni üretim makinelerinde geliştirme sunmaktadır. Ayrıca yerli mühendislik ile tasarlanmış makinelerimizin %80’e kadar hatasını uzaktan halledebilmekteyiz.

Makine, personel, yazılım ve müşteri eğitim programlarımız kullanıcıların rahatlığı ve bilgi artışı düşünülerek optimize edilmiştir.

Sahip olduğumuz makine parkurumuzun tasarımı ve yazılım geliştirme ekibimiz her bir müşteri seviyesine hitap edecek şekilde kurgulanmıştır.

 

Sektöründe Venox Teknoloji’nin gücüne inanan ve omuzdaş olarak satış yapmak isteyen tüm firmalara çözümler sunuyoruz.

Eğer sektörünüzde öncü ve özerk olmak isterseniz Venox Teknoloji’nin bir parçası olmanızdan mutluluk duyarız.

Tüm yazılım, teknik servis kadromuz ve AR-GE mühendislerimizle gücünüze güç katmaya hazırız.

Skyfly Hangi Malzemelere İşlem Yapabiliyor

Ahşap, akrilik, kumaş, deri, membran, kağıt, karton, sünger, strafor, dekota, kaşe lastiği, polimerler, melamin, fayans, plastikler, mantar, PCB, mermer, granit, cam, delrin, seramik, eloksallı alüminyum

Alüminyum, pirinç, paslanmaz, titanyum ve diğer saf metaller için Skyfly serisini kullanmanız gerekmektedir. Ancak bir Firefly kullanıcısı iseniz ve saf metale markalama yapmak istiyorsanız, markalama çözeltisi kullanarak kalıcı bir markalama yapabilirsiniz.

Ahşap, akrilik, kumaş, deri, membran, kağıt, karton, sünger, strafor, dekota, kaşe lastiği, polimerler, melamin, fayans, plastikler, mantar, PCB, mermer, granit, cam, delrin gibi malzemeleri oyarak işlem yapabilirsiniz.

Ahşap, akrilik, kumaş, deri, membran, kağıt, karton, sünger, strafor, dekota, kaşe lastiği, polimerler, melamin, plastik, mantar, delrin gibi malzemeri kesebilirsiniz.

Firefly serisi saf metali kesemez. Saf metaller çok yüksek güce sahip markalama amacı olmayan sadece kesim amaçlı lazerler ile yapılabilir.

Venox Teknoloji, saf metal kesmek için fiber lazer üretimi yapmamaktadır.

KOSGEB

Makinelerimizi KOSGEB İleri Girişimcilik Desteği sayesinde %90 hibe ile alabileceğinizi biliyor muydunuz?

Eğer son 3 yıl içerisinde bir şirket sahibi olmadıysanız KOSGEB’in sunduğu İleri Girişimcilik programından yararlanarak NACE kodunuza göre %90makine hibesi alabilirsiniz. Detaylar için bize ulaşın.

Skyfly_mini.254

Sihirli Bir Dokunuş

Venox Teknoloji SkyFly Serisi, fiber lazer ihtiyacı duyan tüm kullanıcı tiplerine yönelik çözümler sunar. İhtiyaca göre şekillendirilebilen tasarımsal yapısı, sahip olduğu kaliteli fiber kaynakları ve tam uyumlu yazılımı sayesinde işlerinizi kolaylaştırır.

10.000mm/saniye’ye kadar markalama hızına sahip olan SkyFly, 20W, 30W, 50W ve 100W seçenekleri ile ürününüz için en yüksek hızları kalite ile birleştirir.

Class 1 sertifikasına sahip olan SkyFly serisi, 70x70mm, 100x100mm, 160x160mm, 220x220mm, 300x300mm, 400x400mm, 700x700mm markalama alanı seçenekleriyle farklı kombinasyonlar oluşturmanızı sağlar.

SkyFly serisi ile tüm boyalı, boyasız metaller, pirinç, altın, bakır, karbür, çelik, titanyum, gümüş, nikel, alüminyum v.b. ürünleri yüksek kaliteli olacak şekilde markalayabilir, seçilen donanıma göre kesebilirsiniz.

Kompakt Sistem

SkyFly serisinin özel tasarımı sayesinde havalandırma gerektirmeden tüm alanlarda sadece elektrik bağlantısı sağlayarak kullanmak mümkündür.

SkyFly serisine işlem göndermek için ekstra bilgisayar ihtiyacınız olmaz. İçerisine monte edilmiş bilgisayarı sayesinde ekstra kablolama ve alana ihtiyaç olmadan kullanabilirsiniz.

sfm
sfm

İşaretleme Işını

FireFly Serisi, malzemenizin markalanma veya kesim işleminde, doğru pozisyonlama yapmanız için hareket kolaylığı sağlar.

Çalışma bölgenizi görebilmeniz için tüm işlemlerde tek tuşla milimetrik olarak işlem yapacağı bölgeyi size kırmızı işaretleme ışını ile sürekli göstererek işinizi kolaylaştırı. Bu sayede hem mükemmel markalama ve kesim yapabilir hem de malzemenizin yanlış markalanması veya kesilmesini önleyerek karlılığınızı arttırabilirsiniz.

Rutin Bakım Yok

Venox Teknoloji, geliştirdiği tüm makinelerde 7/24 çalışma prensibini sağlamayı amaçlamaktadır. Kullanılan kaliteli komponentler ve yüksek mühendislik sayesinde makinenize uyguladığınız rutin bakım aralığı geniş olmakla beraber çok kolaydır.

SkyFly serisi tak-çalıştır mantısı ile çalışan, hiç bir bakım ihtiyacı olmayan, kompakt ve çok uzun süreli çalışabilen fiber kaynaklı, galvonometrik bir lazerdir.

sfm
sfm

Özel Aksesuar Aparatları

SkyFly serisi, kullanıcıların yaptığı işleri daha da kolaylaştırmak veya farklı uygulamalarda kullanmak için şu aksesuarları sunar:
– Kalem aparatı: Düzenleyici sisteme sahip sıralı şekilde kalem markalama aparatı.
– Döndürme aparatı: Bardak, şişe v.b. ürünleri 360 derece markalamak içindir.
– Farklı lensler: 100x100mm / 700x700mm arası ölçüde markalama yapma imkanı sunar.**
– Dahili Bilgisayar: Sisteme entegre edilmiş, monitör ve yazılımı dahili bilgisayar içerir.

**SkyFly serisi modelleri farklı markalama alanı ölçülerine izin vermektedir. Detaylı bilgiyi ürün tablosunda bulabilirsiniz.

Yazılım Kolaylığı

SkyFly serisi dahili bilgisayarı ile kullanıcılarına kompakt bir tasarım sunarken, içerisine entegre edilmiş özel yazılımı tamamiyle kullanıcı dostu olacak şekilde yazılmıştır.

Tüm 2D formatları: Datamatrix, QR Kodları, UDI, UID, 1D-2D barkodlarını yazılım üzerinden direkt oluşturabilirken, seri numaralandırma ve kodlama ayarları sayaç, değişkenler, vardiya kodu, zaman ayarlarını arttırılabilir, azaltılabilir gibi fonksiyonlayabilirsiniz.

sfm
sfm

Arttırılmış Güvenlik

FireFly serisi, işlem süresini optimum seviyede kısaltırken, markalama ve kesim işlerinizin kalitesini bozmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Sahip olduğu servo sistem, yüksek hareket ivmelenmesi, özel tasarlanmış soğutucu sistemi, akıllıca tasarlanmış hava çıkış tahliyesi ve eksen hareket sisteminde yapılan mühendislik sayesinde ürünleriniz tüm işlemlerinde ilk gün alınan kalite ve performansı sürekli olarak yansıtır

Entegre Edilebilir

FireFly Serisi, standartta kullanıcılara kompakt olarak tasarlanmış, güvenlik önlemleri Class 1 seviyesinde ayarlanmış şekilde sunulur.

Aynı zamanda lazer ünitesi akan hat veya robot kola bağlantı yapılabilmektedir. Venox Teknoloji bu hizmetleri kullanıcılarına sunmaktadır.

sfm

Demoya mı ihtiyacınız var?
Makinelerimizi incelemeniz için hazırız.