EnglishTurkish

ENDÜSTRİYEL MARKALAMA LAZERLERİ

YÜZLERCE MALZEME İÇİN MÜKEMMEL ÇÖZÜM

Üretiminizi aksatmayacak bir çözüm!

Venox lazerlerinizi üretim tesisinizde robot kola bağlayabilir, akan hattınıza entegre edebilir ya da sabit şekilde kullanabilirsiniz.

Üretimin aksamadan devam etmesi gerektiğinin, ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Başta otomotiv sektörü olmak üzere özellikle akan hatlar için sunduğumuz özel çözümler sayesinde yüzlerce müşterimizin üretimine güç katıyoruz. Siz de 7/24 saat esasına göre çalışabilen, teknik servis politikasında “just in time” kurallarını benimsemiş bir çözüme ihtiyaç duyuyorsanız bize ulaşın.

Firefly Serisi

Firefly serisi ile ahşap, deri, plastik, boyalı metaller v.b. saf metal olmayan tüm ürünlere işlem yapabilirsiniz. Firefly serisini akan hat dışında uygulamanızın ihtiyacına göre Firefly serisine özel üretilmiş aksesuarlar ile güçlendirebilirsiniz.

sfm

Skyfly Serisi

Skyfly serisi ile boyalı veya boyasız tüm metallere ve plastiklere işlem yapabilirsiniz. Skyfly serisini ister akan hat ister sabit isterseniz de özel tasarım isteyen mühendislik projelerinizde kullanabilirsiniz.

Venox akan hat veya özel uygulamalarınız için tüm haberleşme, montaj ve mühendislik çözümlerini müşterilerine özel olarak bünyesinde sunabilmektedir.

Üretiminiz için özel mühendislik çözümleri sunuyor, hattınızı devamlı canlı tutuyoruz.